• DİL SEÇİMİ
  • TR
  • EN
  • ARAMA

T.C. ENERJİ KENTLERİ BİRLİĞİ

ÇEVRE KOMİSYONU ESKİŞEHİR’DE TOPLANDI

Enerji Kentleri Birliği Çevre Komisyonu Toplantısı, 3 ve 4 Mart'ta Odunpazarı Belediyesi ev sahipliğinde Eskişehir’de gerçekleştiriliyor. Toplantı için Eskişehir’e gelen komisyon üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. 

Başkan Kurt'un makamında gerçekleşen ziyarete, Aydın Büyükşehir Belediyesinden Nalan Dolmacı, Bursa Büyükşehir Belediyesinden Mustafa Sinan Bakır, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Mehmet Demir, Enerji Kentleri Birliğinden Ökem Çelem ve Serkan Yalçın ile Odunpazarı Belediyesinden Çağrı Yıldırım katıldı. 

Başkan Kurt’a komisyon ve birlik çalışmaları hakkında bilgiler veren komisyon üyeleri, Jeotermal Kaynakların Çevresel Etkileri Raporu hazırlanması için bir araya geldiklerini söyledi. Odunpazarı Belediyesinin desteği ile gerçekleştirilen Enerji Kentleri Birliği Çevre Komisyonu Toplantısına yaptıkları ev sahipliği için komisyon üyeleri Başkan Kurt'ta teşekkür etti. 

Enerji Kentleri Birliği Çevre Komisyonuna ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Başkan Kurt, komisyon üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

03.03.2022